Wiosenne - koniec zapisów!

 Przypominać, być może, nie trzeba - ale, na wszelki wypadek, to właśnie robimy. Tylko do dzisiaj wieczora (powiedzmy, 23.30) przyjmujemy zgłoszenia na Wiosenne 360. Zawody już w tę sobotę; prognozy są dość korzystne (to znaczy - raczej słonecznie i bez opadów); ciepły posiłek na metę zamówiony, fanty dla czempionów też... Kibiców można przywieźć z sobą. Przypominamy też tym zawodnikom, którzy planują nocleg w bazie zawodów z piątku na sobotę, żeby byli uprzejmi napisać to w formularzu zgłoszeniowym (zakładka "wiadomość dla organizatora"). Tym, którzy maja swoje karty SI (czyli chipy) - aby wpisali ich numery do formularza i nie zapomnieli zabrać na start. Pozostali, którzy chipów nie mają (albo nawet nie wiedzą, jak to wygląda :) - wyposażymy przed zawodami.

  Niektórzy załapią się także na internetową sławę - pewna liczba zawodników zostanie bowiem wyekwipowana również w nadajniki GPS, dzięki którym będziemy podglądać, którędy się przemieszczacie (i jak szybko).

  To wszystko już niedługo; kto jeszcze zwleka ze zgłoszeniem, niechaj się pospieszy. Podobnie z wpisowym - chyba, że wolicie gotówką na miejscu. Do zobaczenia w sobotę!

Komentarze