Zgłoszenia
Wesołe Biegi Górskie-zima 2020 (cały cykl)
11 stycznia - 21 marca 2020, Wesoła

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  G10  G6  G2  NW2  NW6

NrKat.ZawodnikZespół
1G10 Arkadiusz WąsikBiegusiem.pl
2G10 Anna SkawińskaM.I.L.A.
3G10 Aleksandra SzylbergTeam ZabieganeDni
4G10 Jakub RudoŁochow.Gr.Bieg/PGB Sport.Pacz /Dąbrowski Team
5G2 Krzysztof BernadyWarszawa
6G10 Anna SzloserMonte Kazura Team
7G10 Mateusz WalendaKS Kanałek
8G10 Jacek SzczypekPiaseczno
9G10 Michal Piotr Turekwarszawa
10G10 Agnieszka PartykaTeam ZabieganeDni
11G6 Edyta MajewskaWidłorogi
12G10 Tomasz MajewskiWidłorogi
13G6 Piotr BartolikWarszawa
14G10 Piotr CiskiWarszawa
15G6 Marcin KoczorowskiTeam ZabieganeDni
16G6 Anna KoczorowskaTeam ZabieganeDni
17G10 Paweł MazurkiewiczTeam ZabieganeDni
18G10 Bartłomiej Krasuski KrasuskiTeam 360
19G10 Marcin Lasocki LasockiPIG-PIB
20G10 Ewa PaciorekMarkowi Biegacze
21G10 Michał JamborBractwo Biegowe BGK / Żórawski Team
22G6 Katarzyna MarcinkiewiczKobylka
23G10 Kamil KończykStara Miłosna
24G6 Beata NowakowskaRace fighter GOSiR Dębe Wielkie
25G10 Marta MaliszewskaWarszawa
26G10 Witold SzabelakWarszawa
27G10 Konrad MaliszewskiWarszawa
28G10 Bartosz SamborskiWkurw_team
29G10 Dariusz Wojda WojdaBrubeck Polish Wings
30G10 Krzysztof Krztońwiecejwarzyw.pl
31G6 Marcin DzideczekTeam ZabieganeDni
32G10 Jerzy JędrusiakMDK Mokotów
33G6 Agnieszka KrasnodębskaWarszawa
34G6 Piotr KunkaTeam ZabieganeDni
35G10 Michał JankowskiMokotów Dołek
36G2 Gizela GrabińskaAZS UW
37G10 Michał LipskiKonstancin-Jeziorna
38G6 Małgorzata StarczewskaWarszawa
39G10 Jacek OrzołLeniwiec Ząbki
40G10 Dorota SiereckaTeam ZabieganeDni
41G6 Tomasz WaszkiewiczTeamZabieganeDni
42G6 Renata WrocławskaZajopol i Wropolex
43G2 Łucja PiotrowskaOrtoreh team
44G2 Ludwika PiotrowskaOrtoreh team
45G2 Wiktor PiotrowskiOrtoreh team
46G6 Andrzej PiotrowskiOrtoreh team
47G6 Aleksandra SzenajchTeam ZabieganeDni
48G2 Asia LutomirskaSP3 KUSY ŁOMIANKI
49G2 Sylwia RadejWarszawa
50NW6 Piotr PolkowskiNW Człapski Team
51G10 Dorota CzamaraJACEKBIEGA RUNNING TEAM
52G10 Tomasz TarczyńskiReal Madrid CF
53G10 Zenon BaranRącze Raciczki
54G6 Michał ChodniewiczWarszawa
55G10 Kazimierz RadomskiZabiegany Wołomin
56NW6 Sebastian KarpińskiPolnord
57G10 Paweł KliglichZabiegany Wołomin
58G6 Marcin CichorzewskiTeam ZabieganeDni
59G2 Michał KomosińskiRadość
60G6 Łukasz KomosińskiRadość
61G2 Adam BugajskiMSZ biega
62G10 Robert WójcikWarszawa
63G10 Andrzej " Mazurek " MazurkiewiczBieg Mazurka
64G10 Bartłomiej KrasuskiTeam 360
65NW2 Lidia WojtkowskaNW CZŁAPSKI TEAM
66NW6 Piotr WojtkowskiNW CZŁAPSKI TEAM
67G10 Mirosław MachulakUNTS
68G6 Krzysztof AniołkowskiGrupa Biegowa UM W-WA
69G6 Michał BukowskiWarszawa
70G6 Katarzyna BukowskaWarszawa
71G10 Jaroslaw HelmanJH
72G6 Filip HelmanPompa Runners
73G6 Tomasz LipiecLipiec Running Team
74NW2 Dariusz LipiecByledobiec Anin
75NW2 Jerzy MarszałekWarszawa
76G2 Ula TrykozkoTeam 360º
77G10 Magdalena Rawicka-PolnikGrupa Biegowa Um W-wa
78G2 Anna SzylbergKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
79G6 Karolina LewandowskaDREAM RUN
80G10 Monika SzymborskaTeam ZabieganeDni
81G2 Przemysław RojekKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
82G10 Marek SzylRunners Team Quibl, MPK Wybieganie
83G6 Magda SekścińskaGrupa Biegowa UM W-WA
84G6 Zbigniew SiereckiTeam ZabieganeDni
85G2 Bartosz WojtasikWarszawa
86G2 Zosia ProczekKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
87G2 Ignacy KąckiRK Athletics
88G2 Kostek KąckiRK Athletics
89G10 Karol KąckiWarszawa
90G6 Edyta KrzewskaRaceFighter GOSiR Dębe Wielkie
91G2 Tomasz RadomińskiKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
92G6 Patryk ŚwiętochowskiMińsk Mazowiecki
93G6 Jakub RożekSkauci Europy
94G10 Rafał PosmanWałbrzych
95G2 Hanna PosmanWarszawa
96G6 Adam LeśniakByledobiec Anin
97G6 Katarzyna BryłkaTeam 360
98G6 Rafał KońskiTeam 360
99G6 Piotr WąsiewiczTeam 360º
100G6 Jerzy WąsiewiczTeam 360º
101G10 Piotr LampartTeamZabieganedni
102G2 Martyna ŻeberekKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
103G2 Mateusz PióroKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
104G10 Mariusz BartosińskiBiegowe Harce
105G6 Joanna NitschUNTS
106G6 Aleksandra NitschUNTS
107G2 Zofia MarczukTN Biegówki Wesoła
108G6 Anna MarczukTN Biegówki Wesoła
109NW6 Aleksandra MusiatowiczWarszawa
110G6 Sylwia RedekTeam ZabieganeDni
111G2 Emilia KałowskaKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
112G2 Alicja StaskaKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
113G2 Maksymilian StaskaKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
114NW6 Wojciech NetkowskiWarszawa
115G10 Robert LewandowskiBiegam z Radości