Zgłoszenia
Wesołe Biegi Górskie-zima 2020 (2. runda )
25 stycznia 2020, Wesoła

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  G10  G6  G2  NW2  NW6

NrKat.ZawodnikZespół
1G10 Klaudiusz UrbańskiOtwock
2NW6 Leszek BorkowskiNoWi Siedlce-NW Wschód
3G10 Mariusz MioduszewskiZąbki
4G10 Dorota MackiewiczWarszawa
5G2 Marcin MaksymowiczTeam ZabieganeDni
6G10 Artur WiechetekWarszawa
7G10 Martyna UrbańskaOtwock
8G10 Andrzej FabisiakLS WORLD RUN
9G6 Ewa FabisiakRozbiegany Sulejówek
10G10 Anna Górnicka-AntonowiczJózefosław
11NW6 Karol Zabłocki ZabłockiNW CZŁAPSKI TEAM
12G2 Katarzyna MaksymowiczTeam ZabieganeDni
13G10 Mariusz BartosińskiBiegowe Harce
14G10 Sławomir RedaKBP PASJA Warszawa
15NW2 Sławomir WasilewskiPASJA Nordic Walking
16NW2 Sylwia RejmentowskaPasja Nordic Walking
17G10 Robert WójcikWarszawa
18G6 Marcin SurowieckiZąbki
19G2 Ignacy KąckiRK Athletics
20G2 Kostek KąckiRK Athletics
21G10 Karol KąckiWarszawa
22NW2 Krzysztof MatyszczakKlub KENKO
23G2 Krzysztof MatyszczakKlub KENKO
24NW6 Paweł FabijańczukNW CZŁAPSKI TEAM
25G10 Przemysław MarczakWarszawa
26NW2 Teresa MikośOtwock
27NW2 Roman MikośOtwock
28G10 Piotr GrzędaWarszawa
29NW6 Wojciech NetkowskiPasja Nordic Walking
30G10 Tomasz WróbelZabiegany Wołomin
31G10 Jan NartowskiMORT!
32G10 Robert JózwikHARX TEAM
33G10 Iwona ŚwierczByledobiec Anin
34G10 Jacek ŚwierczByledobiec Anin
35NW2 Marcin TomczakKoci Pazur
36NW2 Ewa TomczakKoci Pazur
37G2 Marcin TomczakKoci Pazur
38G6 Tomas WaraksaVege Runners
39G10 Kinga ZoriiWarszawa
40G6 Marcin KaczyńskiWarszawa
41G10 Rafał PosmanWałbrzych
42G6 Irek SzklarczykMuranów
43G10 Karol GrabowskiZąbki
44G2 Janusz KomorzyckiMińsk Mazowiecki
45G6 Marek ŻywieńWarszawa
46G6 Olga KąckaWarszawa
47G6 Marzena Liśkiewicz LiśkiewiczOżarów Mazowiecki
48G6 Kamila StobińskaWarszawa
49G6 Grzegorz DolińskiBKS WATAHA Warszawa
50G2 Zuzanna DolińskaBKS WATAHA Warszawa
51G2 Julia DolińskaBKS WATAHA Warszawa
52NW6 Joanna PietrusewiczPASJA Nordic Walking
53G2 Kacper KuźmaBKS Wataha Warszawa
54G2 Elżbieta KuźmaBKS Wataha Warszawa
55G6 Helena UlbrychTeam 360 Owieczki
56G6 Paweł UlbrychTeam 360°
57G10 Ola Pucek-MioduszewskaKingrunner
58G2 Władek MioduszewskiKingrunner
59G2 Jasia MioduszewskaFikołek Team
60G10 Agata Isasi-KuranMarkowi Biegacze
61G10 Piotr DziemitkoWarszawa
62G10 Rafał BelkiewiczKabaty Ultra
63G10 Łukasz ZembikKambodża
64G2 Mikołaj MałekIBOX Mała Liga XC
65G6 Piotr KleczewskiUKS FILIPIDES TERESIN
66G10 Aleksander CelińskiByledobiec Anin / Lingaro
67G10 Pawel MijakowskiMijakowski Team
68G10 Przemyslaw ŚmiertkaWarszawa
69NW6 Beata MijakowskaMijakowski Team
70G6 Natalia FilipczakPUKS Młode Orły
71G2 Izabela DudekPUKS Młode Orły
72G6 Magdalena WańczykPUKS Młode Orły
73G6 Tomasz PawłowskiWarszawa
74NW2 Dariusz SarzałaAKS Polonia Warszawa
75G2 Dariusz SarzałaAKS Polonia Warszawa
76NW2 Bartłomiej SarzałaAKS Polonia Warszawa
77G2 Bartłomiej SarzałaAKS Polonia Warszawa
78G10 Jerzy RostafińskiWasza Wysokość / Milo of Climbing
79G2 Izabela MichalskaBKS Wataha Warszawa
80G2 Tomasz MichalskiBKS Wataha Warszawa
81G10 Robert KowalczykWarszawa
82G10 Mikołaj GronieckiWarszawa
83G10 Wojciech MikolajczakLodz
84G10 Karina WąsiewiczChupito Rapido
85G10 Maciek NersKingrunner
86G10 Andrzej DziekońskiChupito Rapido
87G2 Iwona StodolskaWarszawa-Wesoła
88G10 Dariusz WieczorekWarszawa
89G6 Ewa MachulDream Run
90G10 Jakub PłócienniczakDream Run
91G6 Małgorzata LityńskaTeam ZabieganeDni
92G2 Monika KruszyńskaTeam ZabieganeDni
93G10 Tomasz GrajkowskiWarszawa
94G6 Łukasz DanielakKK Cyklon Warszawa
95G10 Iwona Ludwinek-ZarzekaVege Runners
96G10 Marcin NiedźwieckiTRIWAWA