Zgłoszenia
Wesołe Biegi Górskie-zima 2020 (4. runda )
22 lutego 2020, Wesoła

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  G10  G6  G2  NW2  NW6

NrKat.ZawodnikZespół
1G10 Klaudiusz UrbańskiOtwock
2NW6 Leszek BorkowskiNoWi Siedlce-NW Wschód
3G10 Mariusz Miodzio MioduszewskiZąbki
4G10 Artur WiechetekWarszawa
5G10 Martyna UrbańskaOtwock
6G2 Marcin MaksymowiczTeam ZabieganeDni
7G10 Przemyslaw ŚmiertkaWarszawa
8G2 Katarzyna MaksymowiczTeam ZabieganeDni
9NW2 Sławomir WasilewskiPASJA Nordic Walking
10G10 Dorota MackiewiczWarszawa
11G10 Tomasz WróbelZabiegany Wołomin
12G6 Andrzej FabisiakLS WORLD RUN
13G6 Ewa FabisiakRozbiegany Sulejówek
14G10 Piotr GrzędaPrażmów
15NW6 Joanna PietrusewiczPASJA Nordic Walking
16G6 Łukasz BanaszekNiezrzeszony
17G10 Rafał BelkiewiczKabaty Ultra
18G10 Robert WójcikWarszawa
19G6 Marek ŻywieńWarszawa
20G10 Małgorzata Kosmani-Sport
21NW2 Krzysztof MatyszczakKlub KENKO
22G6 Michał ŁęckiMicahTeam
23G10 Adam JWarszawa
24G10 Kinga ZoriiWarszawa
25G6 Marcin KaczyńskiWarszawa
26G10 Robert WójcikWarszawa
27NW6 Karol ZabłockiNW CZŁAPSKI TEAM
28G6 Tomasz WaraksaVege Runners
29G10 Jan NartowskiMORT!
30G10 Konrad KrawczykCS Group Runners Team
31G10 Patryk GrzeszczukCS Group Runners Team
32G10 Iwona ŚwierczByledobiec Anin
33G10 Jacek ŚwierczByledobiec Anin
34G10 Radosław Lucjan SelkeUKS MTE MILANÓWEK
35G10 Łukasz Zembik ZembikKambodża
36G2 Zuzanna DolińskaBKS WATAHA Warszawa
37G2 Julia DolińskaBKS WATAHA Warszawa
38G6 Grzegorz DolińskiBKS WATAHA Warszawa
39G6 Helena UlbrychTeam 360 Owieczki
40G6 Bartłomiej Gmaj6*6
41G10 Bartosz OsińskiBydgoszczu
42G10 Krzysztof LisakOtwock
43G6 Kamil LesiszUNTS Warszawa
44G6 Tomasz PwłowskiWarszawa
45G10 Anna Górnicka-AntonowiczJózefosław
46G10 Asia LitwinWarszawa
47G10 Rafał PosmanWałbrzych
48G10 Radosław ŁastowieckiKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
49NW2 Teresa MikośOtwock
50NW2 Roman MikośOtwock
51NW2 Bartłomiej SarzałaAKS Polonia Warszawa
52NW2 Dariusz SarzałaAKS Polonia Warszawa
53G2 Bartłomiej SarzałaAKS Polonia Warszawa
54G2 Dariusz SarzałaAKS Polonia Warszawa
55NW2 Marcin TomczakKoci Pazur
56NW2 Ewa TomczakKoci Pazur
57G2 Marcin TomczakKoci Pazur
58G10 Magdalena Nowocin-MikulskaAdidas Runners Warsaw
59G10 Jacek MikulskiAdidas Runners Warsaw
60G10 Dawid GładeckiUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
61G6 Jan MajowskiUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
62G6 Kacper PodworskiUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
63G6 Ilona PowichrowskaUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
64G2 Janusz KomorzyckiMińsk Mazowiecki
65G6 Natalia FilipczakPUKS Młode Orły
66G2 Natalia KwiecieńPUKS Młode Orły
67G2 Oliwia ZielińskaPUKS Młode Orły