Zgłoszenia
WesolInO 2020 (2. runda )
25 stycznia 2020, Wesoła

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  OPENK  OPENM  A  BK  BM  CK  CM

NrKat.ZawodnikZespół
1CM Jerzy AntonowiczJózefosław
2CM Zbigniew Wrzosekzbych
3BK Monika Gajda-MorawskaUNTS Warszawa
4CK Karolina PacekBurkina Faso MTBO Team
5CM Tomasz BartczakWarszawa
6A Natalia PakulskaBKS WATAHA Warszawa
7BK Mieczysława PakulskaBKS WATAHA Warszawa
8A Roman LendzioszekIndywidualnie
9CM Michał LendzioszekIndywidualnie
10A Joanna SałackaWarszawa
11A Barbara SałackaWarszawa
12A Bolesław SałackiWarszawa
13A Łucja PyrgiesWarszawa
14BK Aleksandra SzulenckaZabiegani po uszy
15BK Zuzanna DolińskaBKS WATAHA Warszawa
16BK Julia DolińskaBKS WATAHA Warszawa
17BM Grzegorz DolińskiBKS WATAHA Warszawa
18CM Andrzej KrochmalKS Spójnia Warszawa
19CM Tomasz ŁaskiKInO Stowarzysze
20CK Renata ŁaskaKInO Stowarzysze
21A Kacper KuźmaBKS Wataha Warszawa
22BK Elżbieta KuźmaBKS Wataha Warszawa
23A Jasia MioduszewskaFikołek Team
24CM Mateusz MioduszewskiUKA
25CM Grzegorz KrochmalKU AZS WAT Warszawa
26BK Małgorzata KrochmalKU AZS WAT Warszawa
27CK Anna ŚwitalskaTriathlon Siedlce Club
28CM Marcin RoszkowskiZABIEGANI PO USZY
29CM Tadeusz PiłkowskiOK!Sport Warszawa
30CM Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa
31BM Filip MałekIBOX Mała Liga XC
32CM Justyna MałekIBOX Mała Liga XC
33CM Piotr MałekIBOX Mała Liga XC
34CM Dariusz SokalskiKU AZS WAT Warszawa
35CM Michał PawłowskiKU AZS WAT Warszawa
36CK Alicja TurczyńskaKU AZS WAT Warszawa
37OPENK Łucja LendzioszekSpójnia Warszawa
38A Leszek LendzioszekSpójnia Warszawa
39A Antoni LendzioszekSpójnia Warszawa
40BM Paweł LendzioszekSpójnia Warszawa
41CK Małgorzata KopytkoKU AZS WAT Warszawa
42CM Tomasz BorejkoTiPi
43A Paulina BorejkoTiPi
44CM Konrad BartnikKU AZS WAT Warszawa
45BM Józef KmiecińskiPUKS Młode Orły
46BK Paulina KwiecieńPUKS Młode Orły
47BK Oliwia ZielińskaPUKS Młode Orły
48A Erwin GrudowskiPUKS Młode Orły
49CM Wojciech DudekPUKS Młode Orły
50OPENK Jadwiga MarcinkiewiczPUKS Młode Orły
51OPENM Henryk MarcinkiewiczPUKS Młode Orły
52A Nina WójtowiczPUKS Młode Orły
53BM Filip JanowskiKS Spójnia Warszawa
54A Tomasz MichalskiBKS Wataha Warszawa
55BK Izabela MichalskaBKS Wataha Warszawa
56A Krystyna GaliczBKS Wataha Warszawa
57BM Bartosz StopczyńskiBKS Wataha Warszawa
58CM Krzysztof SokalskiKU AZS WAT Warszawa
59CM Mirosław MachulakUNTS Warszawa
60OPENK Zuzanna PatejkoKS Spójnia
61OPENM Jan PatejkoKS Spójnia
62A Tadeusz PatejkoKS Spójnia
63CM Przemysław WitczakDreamtime Trails
64CM Paweł KąckiRącze Raciczki
65A Krystyna DeckSulejówek
66BM Wiesław DeckSulejówek
67BK Joanna GecowWarszawa
68A Marcin GecowWarszawa
69BM Bartłomiej Gmaj6*6
70BK Karina DanilukWataha
71BM Piotr DanilukMińsk Maz
72BM Sebastian StempniakPogoń Marysin
73CM Jacenty ŁapanowskiKU AZS WAT Warszawa